kies plaats
zoek dichtbij
De informatie op deze pagina wordt u aangeboden in samenwerking met
Wij werken samen met:

Van Veen wint eigen portie paling terug

ROELOFARENDSVEEN - Sponsor Jan van Veen kon de door hem gesponsorde paling weer mee naar huis nemen, hij won opnieuw het dartstoernooi, samen met zijn teamgenoot Rene de Jong.

Voor de 32e maal op rij werd er op de eerste zondag van het jaar in cafe 't Haventje het nieuwjaarstoernooi van dartvereniging Bullshit georganiseerd. Palingvisser Jan van Veen sponsorde het toernooi met een kilo paling voor de winnaar. Hij kon de prijs zelf weer naar huis nemen na opnieuw winnaar te zijn worden van het toernooi, samen met zijn teamgenoot Rene de Jong.

En zo was cafe 't Haventje' opnieuw het middelpunt van een mooie traditie. Vorige week nog de doop in de verwarmde sluis, nu het traditionele dartstoernooi. Plaats was voor 32 deelnemers. Al snel ontving het organiserende Bullshit al de nodige aanmeldingen zodat de inschrijving gesloten kon worden. De club zelf heeft maar twee teams, met in totaal zes leden. Veel aanmeldingen van andere belangstellenden dus die bij de ingang van het cafe een lootje kregen. Nummer een speelde tegen nummer twee, nummer drie tegen nummer vier enzovoort. Twee dartborden, per persoon drie pijltjes en dan zo snel mogelijk van 501 punten naar nul zien te komen, om zo de game of leg te winnen. Het was dringen in 't Haventje. Een grote supportersschare stond rondom het schouwspel. 'Onze vereniging bestaat al 32 jaar, en al die jaren is er een nieuwjaarstoernooi geweest. Hein Spruit is een van de oprichters.' Begonnen werd er destijds in sporthal De Tweesprong, daar moesten we weg en zijn toen eigenlijk toevallig in cafe 't Haventje terecht gekomen', vertelt Marcel Hoogenboom die zelf al zo'n twintig jaar competitie speelt. Zijn broer Peter Hoogenboom houdt ondertussen nauwgezet het wedstrijd verloop bij.

Dat valt niet eens mee in de bomvolle zaal. Fiks gerekend moet er ook worden. Veel belangstelling dus voor het toernooi hoewel de thuisclub Bullshit qua leden erg klein geworden is. Met enige weemoed weet Hoogenboom nog te vertellen dat topdarter Raymond van Barneveld vroeger nog zijn darts gooide in 't Haventje. Die was er zaterdagavond niet bij, topdarter Jan van Veen wel, samen met teamgenoot Rene de Jong, die kan gaan genieten van een lekker pondje paling.

Email
Reageer op dit artikel. 0
reacties
Houd mij op de hoogte van alle nieuwe reacties op dit artikel
Houd mij maximaal 1x per dag op de hoogte van nieuwe reacties op dit artikel
Bedankt voor je reactie
Je reactie wordt getoond zodra je op de bevestingslink hebt geklikt in de e-mail die wij je sturen.
Bedankt voor je reactie
De redactie is op de hoogte gebracht van de klacht.
Bedankt voor je reactie
Je reactie is nu te zien bij het artikel.
Bevestig je reactie

Help ons de kwaliteit van de reacties goed te houden; vul hieronder jouw gegevens in. Of log in als je een dichtbij.nl account hebt.

Facebook Twitter
Naam
E-mailadres Je e-mailadres wordt niet op de site getoond.
Ik ga akkoord met de algemene voorwaarden

Je reactie wordt getoond zodra je op de bevestigingslink hebt geklikt in de e-mail die wij je sturen.

Login op dichtbij.nl

Vul hieronder je gebruikersnaam en wachtwoord in om in te loggen op dichtbij.nl Of maak een profiel aan en plaats voortaan moeiteloos je berichten

Gebruikersnaam
Wachtwoord Wachtwoord vergeten? Klik hier.

Je reactie wordt getoond zodra je op de bevestigingslink hebt geklikt in de e-mail die wij je sturen.

Dit is niet ok

Deze functionaliteit is alleen beschikbaar als je ingelogd bent en je een geldig e-mailadres hebt ingevuld en deze bevestigd hebt. Inloggen kan hiernaast, of:

  • klik hier om een e-mailadres aan je profiel toe te voegen of om een nieuwe bevestigings e-mail aan te vragen.
  • klik hier om je te registreren
Plaats je eigen sportverslag
Heb je nog geen account? Registreer
Wachtwoord vergeten? Klik hier
Facebook Twitter
aanmelden nieuwsbrief

Klik hier voor meer informatie en
voorbeelden van de gratis nieuwsbrieven

Agenda

Meer agenda

vacatures

meer vacatures

naar bovennaar bovennaar boven
 
Privacy
Een site van Telegraaf Media Nederland