SPORT |
04 januari 2012
|
reageer
|
Door
ROAC, dichtbij-meeschrijver
RIJPWETERING - Terwijl er buiten een storm raasde en de regen regelmatig met bakken uit de hemel kwam, vermaakten zo’n 60 kinderen zich prima in de Hertogshal tijdens de handbal fundag op 3 januari.
’s Ochtends waren de kinderen tot 9 jaar aan de beurt. In de sporthal waren diverse spelletjes uitgezet die de kinderen afwerkten. Per spel waren twee speelsters uit de A- en B-jeugd aanwezig om alles in goede banen te leiden. Nog niet iedereen was even handig met de bal, maar het enthousiasme was er niet minder om. En die middag hoefden de kinderen zich thuis ook niet te vervelen, ze kregen allemaal een leuke kleurplaat mee.
De sporthal was ’s middags bezet door oudere kinderen. De aangemelde teams speelden tchoukbal en kastbal. De teams die even geen wedstrijd hadden, konden hun schotkracht testen met de snelheidsmeter. Sommige kinderen hadden wat moeite met de loopregels en het betreden van de cirkel, maar gelukkig pasten de spelleiders de regels niet al te strikt toe. Plezier daar ging het om.
De meisjes die meededen konden niet op tegen de kracht en strijdlust van de jongens. Een team van groep 8-ers met de prachtige naam Coelieboelies wist al z’n wedstrijdjes te winnen. De tweede plek was voor een team van de Kinderbrug.
De commissie ledenwerving handbal kan terugkijken op een geslaagde dag die hopelijk ook nog nieuwe leden oplevert.
Dit artikel is voor het laatst aangepast op: 04 januari 2012