kies plaats
zoek dichtbij
Wij werken samen met:

Alphense dierenambulance vraagt om financiële hulp

ALPHEN AAN DEN RIJN - De dierenambulance in Alphen aan den Rijn zit met de handen in het haar. Eén van de twee wagens van de dierenambulances is totaal vernield na een hevige aanrijding woensdagavond bij de 's Molenaarsbrug. Tot er een oplossing is voor een nieuwe wagen, moeten dieren in nood waarschijnlijk langer wachten op hulp.

De dierenambulance moet waarschijnlijk ergens tienduizenden euro's vandaan halen voor een nieuwe wagen, zegt Ginet Groep, coördinator van de dierenambulance. De verzekering keert alleen de dagwaarde uit en bovendien is ook de onverzekerde inboedel van de wagen goeddeels vernield.

De vrijwilligers zitten 'met hun handen in het haar' en vragen om donaties via bankrekening: 3061.07.796.

De tweede ambulance rijdt nu vooral 'externe' ritten. "Hij brengt bijna dagelijks zwanen terug naar hun vindplaats of rijdt naar Zoetermeer om gevonden honden en katten weg te brengen. Als ik daar zit en een spoedmelding krijg van een gewonde kat, kan ik er niet zoals normaal binnen vijftien minuten zijn." Vanaf maart horen beide ambulances 24 uur per dag op de weg te rijden.

De ambulance reed woensdag rond 23.00 uur reed de ambulance de 's Molenaarsbrug af. Even verderop vloog een tegenligger uit de bocht tussen de Churchilllaan en de brug en ramde daar vol de linker voorzijde van de ambulance. Achter op de auto die het ongeluk veroorzaakte, knalde nog een busje. Niemand raakte gewond.

 

Email Reageer op dit artikel. 2
2 REACTIES TOT NU TOE
susan larry
susan larry
|  637 dagen geleden  |
reageer
niet ok
* deze reactie voldeed niet aan onze huisregels *
Ama de Jong
Ama de Jong
|  680 dagen geleden  |
reageer
niet ok
Dit artikel heeft mij zodanig geraakt dat ik een inzameling voor de Dierenambulance in gang heb gezet: Ze zijn het ‘goede doel van de maand april 2010‘ van een internationale dierenwelzijnwebsite geworden. Meer informatie op mijn blog: http://missminoes.blogspot.com/
reactie verwijderen?

Jouw reactie wordt na publicatie beoordeeld door onze redactie. Het e-mailadres wordt niet getoond. De redactie behoudt zich het recht voor om reacties te verwijderen c.q. aan te passen. Lees hier onze gebruikersvoorwaarden.

(u kunt deze service te allen tijde stopzetten door op de link in het e-mailbericht te klikken)

Heb je nog geen gebruikersprofiel?
Gebruikersnaam:

Wachtwoord:

Wachtwoord herhalen:
Ben je al geregistreerd?
Gebruikersnaam:

Wachtwoord:
Twitter Facebook
Deze functionaliteit is alleen beschikbaar als je ingelogd bent en je een geldig e-mailadres hebt ingevuld en deze bevestigd hebt. Inloggen kan hiernaast, of:
  • klik hier om een e-mailadres aan je profiel toe te voegen of om een nieuwe bevestigings e-mail aan te vragen.
  • klik hier om je te registreren
Plaats je eigen nieuwsbericht
nieuwsbrief aanmelden / wijzigen

Klik hier voor meer informatie en
voorbeelden van de gratis nieuwsbrieven

Agenda

Meer agenda

vacatures

meer vacatures

naar bovennaar bovennaar boven
 
Een site van Telegraaf Media Nederland