112 |
06 juni 2012
|
reageer
|
Door
Merel Schut, dichtbijredacteur
KOUDEKERK AAN DEN RIJN - [update 15.10 uur] Drie mannen uit Voorschoten zijn woensdag aangehouden nadat ze waren betrapt op het terrein van een voormalige fabriek aan de Hoogewaard. Ze waren op het terrein op zoek naar koper.
Een medewerker van de gemeente had de drie mannen even na 14.00 uur op het terrein gezien en de politie gebeld. Twee van de mannen waren er daarna vandoor gegaan in een auto. De derde verdachte kon bij het bedrijfsterrein worden aangehouden. Hij vertelde de politie dat hij met zijn maten op zoek was naar koper.
Verschillende politieauto’s hebben in de omgeving gezocht naar de weggereden auto. Een politiehelikopter zocht mee vanuit de lucht. Op de Gemeneweg in Hazerswoude zagen agenten de auto rijden. Ze konden de auto laten stoppen en hebben de twee inzittenden aangehouden. Een politiehelikopter ondersteunde de zoektocht.