kies plaats
zoek dichtbij
Wij werken samen met:

Bedrijfswoning mag geen burgerwoning worden

OUDE WETERING - De gemeente Kaag en Braassem heeft vorig jaar ten onrechte een bedrijfswoning aan De Baan omgezet in een burgerwoning. De Raad van State bepaalde gisteren dat de gemeente zich bij de omzetting niet aan haar eigen regels heeft gehouden.

Op basis van het bestemmingsplan dat geldt voor het tuinbouwgebied aan De Baan en de Sotaweg mogen bedrijfswoningen alleen worden losgeknipt van het bijbehorende tuinbouwbedrijf wanneer het bedrijf is overgenomen door een buurman die op die manier zijn bedrijf uitbreidt.

In het geval waar de gemeente vorig jaar toestemming voor gaf, is dat nog niet gebeurd. Hoewel het de bedoeling is dat het bedrijf in de toekomst wel bij een ander bedrijf zal worden gevoegd, is de omzetting naar burgerwoning dus niet volgens de regels gebeurd.

Email Reageer op dit artikel. 0
0 REACTIES TOT NU TOE
reactie verwijderen?

Jouw reactie wordt na publicatie beoordeeld door onze redactie. Het e-mailadres wordt niet getoond. De redactie behoudt zich het recht voor om reacties te verwijderen c.q. aan te passen. Lees hier onze gebruikersvoorwaarden.

(u kunt deze service te allen tijde stopzetten door op de link in het e-mailbericht te klikken)

Heb je nog geen gebruikersprofiel?
Gebruikersnaam:

Wachtwoord:

Wachtwoord herhalen:
Ben je al geregistreerd?
Gebruikersnaam:

Wachtwoord:
Twitter Facebook
Deze functionaliteit is alleen beschikbaar als je ingelogd bent en je een geldig e-mailadres hebt ingevuld en deze bevestigd hebt. Inloggen kan hiernaast, of:
  • klik hier om een e-mailadres aan je profiel toe te voegen of om een nieuwe bevestigings e-mail aan te vragen.
  • klik hier om je te registreren
Plaats je eigen nieuwsbericht
nieuwsbrief aanmelden / wijzigen

Klik hier voor meer informatie en
voorbeelden van de gratis nieuwsbrieven

Agenda

Meer agenda

vacatures

meer vacatures

naar bovennaar bovennaar boven
 
Een site van Telegraaf Media Nederland