TER AAR - Vandalen hebben in de nacht van zondag op maandag een ravage aangericht in zwembad Aarweide in Ter Aar. Medewerkers troffen 's ochtends drie betonnen banken van 300 kilo per stuk aan in het water. Daarbij is bagger in de baden terecht gekomen. Ook zijn de vlaggenmasten vernield.
Behalve dat medewerkers hun handen vol hadden aan het schoonmaken van het zwembad, moest een kraan er maandagmiddag aan te pas komen om de banken uit het water te vissen.
"Dat zal aardig in de papieren lopen'', merkt kassamedewerker Aad Droog spijtig op. "Ik snap niet waar ze de lol van inzien.'' Hij hoopt dat het binnenkort aan te brengen cameratoezicht een einde maakt aan het regelmatig terugkerend vandalisme.