ZAKELIJK |
13 februari 2012
|
2
|
Door de dichtbijredactie, Ruud Mooy (Witte Weekblad)
ALPHEN AAN DEN RIJN - Voor de opening van het nieuwe saunacentrum van Orange Wellness Club pakte eigenaar Lennart Duijvelaar uit met een spectaculaire show.
Alle leden van Orange waren uitgenodigd voor de officiële opening van het gerenoveerde en uitgebreide saunacomplex van de club aan de Kalkoverweg. In een volle, grote zaal werden de gasten opgewarmd door een swingend optreden van zangeres Paula G. Haar muziek werkte aanstekelijk op de voeten en heupen van de gasten. Toen de temperatuur tot saunahoogte was gestegen, verscheen Lennart Duijvelaar op het podium gevolgd door zijn vriend de illusionist en theatermaker Daniël Spies. Zonder details te geven kondigden zij een door Spies gemaakte verrassingsshow aan.
Vervolgens ontkleedde het duo zich achter een door dames opgehouden baddoek en begaven zich in badjassen naar het nieuwe saunacentrum. De bezoekers konden hen tijdens de wandeling door het gebouw op een groot videoscherm volgen. De verrassingen die Duijvelaar beloofde, kwam het duo onderweg tegen. Op het scherm verschenen beelden van het restaurant waar Spies onder het genot van een kop thee enkele goocheltrucs liet zien. Op hun route kwamen zij enkele bekende Nederlanders tegen: zanger Dries Roelvink en drummer Cesar Zuiderwijk onder de douche en in bad en entertainer Johan Vlemmix rennend in feestkleding. Een duik in het zwembad van Duijvelaar en Spies met de baddoekdames vormde de slotscène. Het beeldscherm wekte de indruk dat alles live gebeurde, maar het ging om een mix van live beelden en eerdere opnamen.
Dries Roelvink bleek de enige BN'er die er wel was: in badjas verscheen hij in levenden lijve op het podium waar hij een nummer uit zijn repertoire zong en de opening door Lennart Duijvelaar extra kleur gaf.
Het resultaat van acht maanden hard werken mag er zijn. Het saunacentrum is mooi en doelmatig ingericht. Er zijn verschillend soorten sauna's (infrarood, Fins, stoom, zoutsteen en kleuren) en baden (zwemmen, dompelen, voeten en whirlpool). Er is een restaurant en een dakterras waar men zich tussen de saunasessies kan verpozen.