kies plaats
zoek dichtbij
Wij werken samen met:

Ook het MKB kan besparen door prints te kopen in plaats van printers

ALPHEN AAN DEN RIJN - ‘Managed Print Service’ (MPS), het kopen van prints in plaats van printers, was tot voor kort vooral voorbehouden aan grote bedrijven. MULTI-OFFICE heeft nu MPS beschikbaar voor het MKB. Ook kleine en middelgrote bedrijven kunnen namelijk op deze manier tijd en geld besparen.


Printkosten zijn moeilijk te berekenen. Het gaat immers niet alleen om objectief meetbare kosten, zoals de aanschaf van de printer en verbruiksmaterialen, maar ook om verborgen kosten, bijvoorbeeld de inzet van medewerkers bij het oplossen van storingen. Voor grote bedrijven bestaat al langer de mogelijkheid om de printkosten beheersbaar en inzichtelijk te maken via een MPS-constructie. MULTI-OFFICE biedt deze mogelijkheid nu ook aan voor het MKB.

Irene Hofmeester, directeur MULTI-OFFICE Alphen aan den Rijn, legt uit wat het MPS-aanbod inhoudt: “Ook binnen het MKB bestaat er een toenemende belangstelling voor alternatieve printoplossingen. Managed Print Service maakt de printkosten inzichtelijk en zorgt daardoor voor kostenbesparing. Deze totaaloplossing bestaat simpelweg uit een vast huurbedrag per maand, inclusief onderhoud en een vaste prijs per afdruk zonder minimale afname. Betaald wordt dus alleen wat daadwerkelijk wordt geprint.

Onafhankelijk onderzoek toont aan, dat deze specifiek op het MKB afgestemde MPS-mogelijkheid leidt tot lagere bedrijfskosten en tijdbesparing. :“Inzicht in het gebruik is de sleutel tot besparing op de variabele kosten. Grotere MKB-bedrijven met een gemengd arsenaal aan apparatuur kunnen een volledige rapportage laten maken van wat in de praktijk de beste print-omgeving voor ze is. Maar voor de
meeste bedrijven in het MKB kan een simpel MPS-programma, dat bestaat uit hardware, service, supplies en ondersteuning, samen met het monitoren zorgen voor een reductie van de operationele kosten”.


Hofmeester: “Printen is bij de meeste MKB-bedrijven belangrijk en relatief kostbaar. Door MPS kan men printen tegen de laagst mogelijke kosten.” MULTI-OFFICE biedt MPS-oplossingen aan met machines van Brother, HP en Oki. Wilt u meer weten? Kijk op www.allesvoorjekantoor.nlof bel 0172-494549 en vraag om een adviesgesprek.



Over MULTI-OFFICE Alphen aan den Rijn. MULTI-OFFICE levert alles voor je kantoor. Naast kantoorartikelen, kantoormeubilair en relatiegeschenken is verkoop en lease van kantoormachines een belangrijk onderdeel van het concept. MULTI-OFFICE is gevestigd aan de A. van Leeuwenhoekweg 38 c6 en heeft behalve een afhaalshop kantoorbenodigdheden, ook een royale showroom voor kantoormeubilair.

Dit artikel is voor het laatst aangepast op: 03 januari 2012

Email Reageer op dit artikel. 0
0 REACTIES TOT NU TOE
reactie verwijderen?

Jouw reactie wordt na publicatie beoordeeld door onze redactie. Het e-mailadres wordt niet getoond. De redactie behoudt zich het recht voor om reacties te verwijderen c.q. aan te passen. Lees hier onze gebruikersvoorwaarden.

(u kunt deze service te allen tijde stopzetten door op de link in het e-mailbericht te klikken)

Heb je nog geen gebruikersprofiel?
Gebruikersnaam:

Wachtwoord:

Wachtwoord herhalen:
Ben je al geregistreerd?
Gebruikersnaam:

Wachtwoord:
Twitter Facebook
Deze functionaliteit is alleen beschikbaar als je ingelogd bent en je een geldig e-mailadres hebt ingevuld en deze bevestigd hebt. Inloggen kan hiernaast, of:
  • klik hier om een e-mailadres aan je profiel toe te voegen of om een nieuwe bevestigings e-mail aan te vragen.
  • klik hier om je te registreren
Plaats je eigen zakelijk nieuws
nieuwsbrief aanmelden / wijzigen

Klik hier voor meer informatie en
voorbeelden van de gratis nieuwsbrieven

Opiniepeiling
Publieksprijs De Sterkste Schakel
De bedrijfsverkiezing Sterkste Schakel wordt uitgebreid met een publieksprijs; een prijs voor de Sterkste Schakel volgens het publiek. Zakenblad Rijnstreek Business en Witte Weekblad slaan hiervoor de handen ineen. U als consument kunt een stem uitbrengen op de ondernemer die volgens u het meest klantgericht is. Vrijdag 23 maart is de finale en worden de prijzen uitgereikt in Duinrell Plaza in Wassenaar.
Ga naar de peiling
Agenda

Meer agenda

vacatures

meer vacatures

naar bovennaar bovennaar boven
 
Een site van Telegraaf Media Nederland