ALPHEN - Wie problemen heeft met zijn PC of Mac kan nu voor een laag bedrag hulp krijgen. Het initiatief komt van SupportMe.Nu: een ICT-bedrijf met medewerkers die al tientallen jaren ervaring hebben met het oplossen van computerstoringen.
De hulp wordt aangeboden via de website www.supportme.nu. Men kan kiezen uit support via email, chat, computerovername of huisbezoek.
Hulp op maat
Het team van SupportMe.Nu bestaat uit jonge, maar ook oudere mensen. Vooral de oudere medewerkers staan klaar om de wat oudere computergebruiker bij te staan. De uitleg wordt stapje voor stapje gegeven, in begrijpbare termen. Er is dus geen standaard antwoord, bestaande uit moeilijke vaktermen, maar hulp op maat. Voor de doorgewinterde computergebruiker zijn er toptechnici beschikbaar, met wie op een hoog niveau gecommuniceerd kan worden. Iedereen kan dus hulp krijgen op zijn of haar niveau.
Drempelvrees
Ton van den Born, de oprichter van SupportMe.nu, vertelt: "De eerste inspiratie voor dit bedrijf komt van mijn vader. Hij is 82 jaar en kan reuze goed met de computer omgaan. Hij zit op FaceBook, winkelt online en heeft zelfs een iPad! Doordat hij om hulp durfde te vragen, leerde hij zelf steeds meer en nu is hij helemaal zelfstandig op dit gebied. Veel ouderen en ook digibeten hebben drempelvrees, wanneer het gaat om vragen om hulp, terwijl zij nu juist deze hulp het hardst nodig hebben! Veel gehoorde klachten zijn: Het zal wel duur zijn, of, het is te moeilijk. Op onze website hebben wij al het overbodige weggelaten, waardoor de website veel toegankelijker wordt."
Vier knoppen om uit te kiezen
Medewerker Remco Loup legt uit hoe het werkt: "U gaat naar de website www.supportme.nu. U ziet dan vijf knoppen. De eerste knop is voor support via email. Deze kiest u wanneer u geen haast heeft, en wanneer u al redelijk weet om te gaan met uw computer. Klikt u op de tweede knop, dan krijgt u support via chat. U krijgt dan direct contact met mij of met een andere medewerker. De derde knop is voor computerovername. Deze kiest u wanneer u totaal geen idee heeft waar u de oplossing moet zoeken."
"Een van onze medewerkers neemt dan uw computer over en kan op deze manier het probleem voor u oplossen. Heeft u geen internet, of moet er gereedschap aan te pas komen, kiest u dan de vierde knop. Er komt dan iemand bij u langs om te kijken wat er aan de hand is. Na het klikken op deze knop vult u enkele gegevens in, waarna de hulp opstart. Weet u niet welke knop u moet kiezen, klik dan op de helpknop voor meer uitleg. Betalen gaat snel en gemakkelijk via een eenmalige machtiging. Registreren is niet verplicht dus u zit nergens aan vast."
Gratis kennismaken
Voor alle nieuwe klanten geeft SupportMe.Nu één supportpunt weg, ter waarde van 4,99 euro. Deze punt is één maal gratis support via email waard, of 4,99 euro korting op support via chat, computerovername, of hulp aan huis.
SupportMe
www.supportme.nu
-ADVERTORIAL-