kies plaats
zoek dichtbij
De informatie op deze pagina wordt u aangeboden in samenwerking met
Wij werken samen met:

Aan tafel bij buurtgenoten (3)

ALPHEN AAN DEN RIJN - Smakelijk eten en dan elke gang op een ander adres en ook nog eens zelf een gang bereiden. Dat zijn slechts enkele ingrediënten van het Running Dinner op zaterdag 5 november van de JCI Alphen.

Planning gelukt?

'Ja, want iedereen zit elke gang met andere mensen aan tafel. Bijna is het zover; afgelopen weekend is de planning gemaakt. Er gaat zaterdag 5 november heerlijk gegeten worden op verschillende adressen in de wijken. In Kerk en Zanen zien we veel nieuwe gezichten ten opzichte van vorig jaar, die elkaar ontmoeten in Grandcafe 1504 bij de welkomstborrel. '

'Van de andere twee wijken hebben wij wat voorzichtige aanmeldingen ontvangen. Dat betekent dat wij er voor hebben gekozen deze twee wijken samen te voegen en op één locatie en die deelnemers borrelen bij Paviljoen Amigo. '

Dat wordt smullen dus?

'De doelstelling die wij als JCI Alphen onszelf hebben opgelegd, lijkt tot dusver te slagen. Genieten van het culinaire? met buurtgenoten en dat steeds in een andere tafelsamenstelling. We hopen natuurlijk niet op te ingrijpende veranderingen de laatste paar dagen. Want ook de enveloppen worden van te voren klaar gemaakt. Iedereen die zich heeft aangemeld, heeft begin van deze week al een mail ontvangen waarin staat welke gang zij mogen klaar maken. Op de avond zelf worden per aanmelding drie enveloppen overhandigd die op een bepaalde tijd opengemaakt moeten worden. Daarin staat vermeld waar de deelnemers van de volgende gang kunnen gaan genieten.'

Planning

18.00 uur: ontvangst in Amigo en Grandcafe 1504

1830 uur: welkomstwoord

18.45 uur: naar de eerste tafel

19.00 uur: start voorgerecht

20.00 uur: openen van de tweede enveloppe

20.15 uur: start hoofdgerecht

21.45 uur: openen laatste enveloppe

22.00 uur: start nagerecht

23.00 uur: borrelen

Wie niet mee-eet kan wel meegenieten via twitter, @0172RunDinner en Facebook in de gaten houden, www.facebook.com/running.dinner.alphen.

Nieuwsgierig geworden? In 2012 in de eerste week van november is de volgende Running Dinner.

Email
Reageer op dit artikel. 0
reacties
Houd mij op de hoogte van alle nieuwe reacties op dit artikel
Houd mij maximaal 1x per dag op de hoogte van nieuwe reacties op dit artikel
Bedankt voor je reactie
Je reactie wordt getoond zodra je op de bevestingslink hebt geklikt in de e-mail die wij je sturen.
Bedankt voor je reactie
De redactie is op de hoogte gebracht van de klacht.
Bedankt voor je reactie
Je reactie is nu te zien bij het artikel.
Bevestig je reactie

Help ons de kwaliteit van de reacties goed te houden; vul hieronder jouw gegevens in. Of log in als je een dichtbij.nl account hebt.

Facebook Twitter
Naam
E-mailadres Je e-mailadres wordt niet op de site getoond.
Ik ga akkoord met de algemene voorwaarden

Je reactie wordt getoond zodra je op de bevestigingslink hebt geklikt in de e-mail die wij je sturen.

Login op dichtbij.nl

Vul hieronder je gebruikersnaam en wachtwoord in om in te loggen op dichtbij.nl Of maak een profiel aan en plaats voortaan moeiteloos je berichten

Gebruikersnaam
Wachtwoord Wachtwoord vergeten? Klik hier.

Je reactie wordt getoond zodra je op de bevestigingslink hebt geklikt in de e-mail die wij je sturen.

Dit is niet ok

Deze functionaliteit is alleen beschikbaar als je ingelogd bent en je een geldig e-mailadres hebt ingevuld en deze bevestigd hebt. Inloggen kan hiernaast, of:

  • klik hier om een e-mailadres aan je profiel toe te voegen of om een nieuwe bevestigings e-mail aan te vragen.
  • klik hier om je te registreren
Plaats je eigen restaurantrecensie
Heb je nog geen account? Registreer
Wachtwoord vergeten? Klik hier
Facebook Twitter
Meest bekeken restaurants
1 Restaurant Sevens ! Menukaart Reviews
  Oud Ade
2 Restaurant-Hotel inTenz Reviews
  Rijnsaterwoude
3 Restaurant Chique Menukaart Reviews
  Alphen aan den Rijn
4 Brasserie de Alphense Burgemeester Menukaart  
  Alphen aan den Rijn
5 Restaurant Alfreds Menukaart Reviews
  Alphen aan den Rijn
6 Restaurant Tante Kee Reviews
  Kaag
7 Restaurant De Watergeus Menukaart  
  Noorden
8 Hotel Van der Valk Vogelpark Avifauna  
  Alphen aan den Rijn
9 Grand Café Roos eten #38; drinken Menukaart  
  Boskoop
10 Restaurant Kom Eten  
  Hoogmade
aanmelden nieuwsbrief

Klik hier voor meer informatie en
voorbeelden van de gratis nieuwsbrieven

Agenda

Meer agenda

vacatures

meer vacatures

naar bovennaar bovennaar boven
 
Privacy
Een site van Telegraaf Media Nederland