WONEN |
21 september 2011
|
reageer
|
Door de dichtbijredactie (De Almare)
ALMERE - Op de locatie van het toekomstig appartementencomplex 'Tinggi Tower' wordt zaterdag 24 september van 11.00 uur tot 15.00 uur een open huis georganiseerd. De bouwlocatie ligt aan de Bandastraat, tussen de Ambonstraat/Evenaar. Op de locatie is een informatiestand aanwezig.
Het appartementencomplex 'Tinggi Tower', wat 'Hoge Toren' betekent in het Indonesisch, bestaat uit acht woonlagen met in totaal 32 appartementen. De appartementen zijn bereikbaar met een lift en via het trappenhuis. Verder heeft elk appartement een eigen parkeerplaats op het met een slagboom afgezette binnenterrein.
De appartementen zijn ruim opgezet, ongeveer 81 vierkante meter bruto vloeroppervlak, een grote woonkamer met openkeuken, 2 aparte (slaap)kamers en een inpandige berging waar de wasmachine en droger geplaatst kunnen worden. Ieder appartement heeft een balkon en een eigen berging op de begane grond. De woningen zijn standaard voorzien van een hoekkeukenblok inclusief kookplaat en afzuigkap.
De appartementen zijn onderhoudsvriendelijk en de toepassing van duurzame materialen, zoals kunststof kozijnen, is een pluspunt.
Door Domus Planontwikkeling is een tijdelijke korting (tot 1 november) verstrekt van 10.000 euro waardoor deze prachtige appartementen in prijs variëren van 138.750 euro tot 146.500 euro (www.tinggi-tower.nl). Startbouw naar verwachting binnenkort.
Locatie
Het appartementencomplex 'Tinggi Tower' wordt aan de Bandastraat, tussen de Ambonstraat/Evenaar in Almere Buiten gebouwd, en ligt in de nabijheid van scholen, supermarken, gezondheidscentrum en sportvoorzieningen. De bereikbaarheid met auto of openbaar vervoer is uitstekend.