kies plaats
zoek dichtbij
De informatie op deze pagina wordt u aangeboden in samenwerking met
Wij werken samen met:
Calender Girls

Calender Girls

Wanneer

vrijdag 24 februari 2012

Aanvang

20:15 uur

Waar

Schouwburg Almere, Almere

Wat

Met Henriëtte Tol, Sylvia Kristel, Hetty Heyting, e.a.

‘Calendar Girls’ is een stuk in de lijn van het succesvolle ‘Zadelpijn en ander damesleed’. In deze grootschalige, hilarische komedie trekken zeven vriendinnen van middelbare leeftijd op een dag hun kleren uit om te poseren voor een bijna niks verhullende naaktkalender. Dat is wel even wat anders dan een saaie kalender met alleen maar brave dier- en landschapsplaatjes. Aanleiding voor deze ongebruikelijke ‘goede doelen actie’ is het overlijden van de man van één van de vriendinnen, die aan leukemie is gestorven. Reden genoeg om alle schroom te overwinnen, wat natuurlijk niet zonder slag of stoot gaat. Als je over de vijftig bent, zie je er wat lijf en leden betreft toch iets anders uit dan op je twintigste.

‘Calendar Girls’, dat de ene na de andere prijs kreeg, is gebaseerd op waargebeurde feiten. Op het Londense West End was het een smashing hit. Ook de tournee daarna leverde lange rijen voor de kassa op met lengtes die niet eerder waren vertoond. De kranten in Engeland waren lyrisch en buitelden over elkaar heen in superlatieven. “Een geweldige hartverwarmende avond in het theater” schreef Daily Mail. “Een show met een torenhoge feelgood factor” aldus The Guardian. Hier in Nederland staan topactrices als Henriëtte Tol, Anne-Mieke Ruyten, Lieneke le Roux, Sylvia Kristel, Hetty Heyting, Wivineke van Groningen en Diana Dobbelman te popelen om in deze heerlijke komedie te kunnen schitteren. Oh ja, er spelen ook nog 3 heren mee, die niet uit de kleren gaan. In totaal staan er maar liefst 11 topacteurs op het toneel.

Een fantastische voorstelling voor vrouwen om samen met vriendin of met een clubje vriendinnen naar toe te gaan! Lachsalvo’s volgen elkaar in sneltreinvaart op en zo nu en dan mag er ook een enkel traantje worden weggepinkt.

Dineren vooraf?
Wist u dat u voorafgaand aan deze voorstelling ook (h)eerlijk kunt dineren in Restaurant Waterfront? Onze nieuwe chefkok Lars Priessen is dit seizoen aangetreden om u als bezoeker culinair te verwennen rondom de voorstellingen!

Nog nooit gedineerd in ons restaurant? Kunt u niet wachten om met Chef Priessen kennis te maken? Reserveer dan direct een tafel via ons bespreekbureau bespreekbureau@schouwburgalmere.nl
of bel: 036-84 55 555.

vrijdag 24 februari 2012 | 20:15 uur | Grote Zaal

Prijzen
Rang 1 € 37,00
Rang 2 € 34,50
Rang 3 € 37,00
Rang 4 € 37,00

ingezonden door: Lars_dichtbij
Email
Plaats je eigen uitgaansnieuws
Heb je nog geen account? Registreer
Wachtwoord vergeten? Klik hier
Facebook Twitter
aanmelden nieuwsbrief

Klik hier voor meer informatie en
voorbeelden van de gratis nieuwsbrieven

Agenda

Meer agenda

vacatures

meer vacatures

naar bovennaar bovennaar boven
 
Privacy
Een site van Telegraaf Media Nederland