kies plaats
zoek dichtbij
Wij werken samen met:
Alzheimer Café Almere: Bewegen bij dementie? Doen!

Alzheimer Café Almere: Bewegen bij dementie? Doen!

Wanneer

maandag 12 december 2011

Aanvang

19:00 uur

Waar

Polderburen, Schietwilgsingel 2 in Almere, Almere

Kosten

Gratis toegang

Wat

Beweging bij dementie? Doen!
Beweging is goed voor geest en lichaam. Deze boodschap krijgen we via allerlei media regelmatig te horen. Maar bewegen is ook belangrijk bij dementie. Uit wetenschappelijk onderzoek is gebleken dat regelmatig bewegen zelfs de achtergang van het dementieproces vertraagt. Maar er zijn meer voordelen. Wie regelmatig een stevige wandeling of fietstocht maakt, profiteert bovendien van een beter humeur en minder last van slapeloosheid.
Maar hoe zit dat dan voor wie niet meer kan lopen of fietsen? Zijn dan ook andere manieren van beweging effectief? Welke hulpmiddelen kun je gebruiken wanneer bewegen door fysieke beperkingen niet goed lukt?

Annemarie van Selm is fysiotherapeut en Lidy Wallenburg is ergotherapeut. Samen gaan ze op maandag 12 december 2011 in het Alzheimer Café van Almere in op deze vragen en leggen uit waarom beweging zo’n positief effect heeft bij dementie. Na de pauze zet Annemarie ook de bezoekers van het café in beweging. Maar er is ook volop gelegenheid voor een gesprek, voor discussie en om vragen te stellen.

De zaal is open vanaf 19:00 uur. Het programma begint om 19.30u en eindigt om 21:30 uur.
De toegang is gratis, voor consumpties wordt een bescheiden bijdrage gevraagd.
Het Alzheimer Café is in Verpleeghuis Polderburen, Schietwilgsingel 2 in Almere.
Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Lenny Achthoven, tel: 5454660.

ingezonden door: AlzCafé
Email
Plaats je eigen uitgaansnieuws
nieuwsbrief aanmelden / wijzigen

Klik hier voor meer informatie en
voorbeelden van de gratis nieuwsbrieven

Agenda

Meer agenda

vacatures

meer vacatures

naar bovennaar bovennaar boven
 
Een site van Telegraaf Media Nederland