SPORT |
20 december 2011
|
reageer
|
Door
SV Vijf Voor Almere, dichtbij-meeschrijver
ALMERE - Sjoelclub Vijf Voor kon afgelopen maandag drie nieuwe gezichten begroeten. Saskia Schaft had tijdens de huldiging van de Almeerse kampioenen van Nederland al kennis gemaakt met het eerste team van Vijf Voor. Net als ons team werd Saskia als Nederlands kampioen (bowls) gehuldigd door de wethouder van sportzaken. Daarnaast kwam ook Lida Boeijkens maandagavond met haar vriendin Jacqueline een kijkje nemen bij de sjoelclub. Omdat het een mega drukke sjoelavond was, werd besloten om deze keer maar tien bakken te gooien.
In de hoofdklasse was het een spannende strijd tusssen Michel Terwijn en Ger Stoelhorst. Michel Terwijn kwam flitsend uit de startblokken en gooide maar liefst 724. Ger begon zijn eerste ronde erg moeizaam met 122, maar kon met de uiteindelijk 694 toch heel tevreden zijn. In het tweede deel had Ger het betere van het spel en maakte veel van zijn achterstand goed en sjoelde zich naar 686. Michel kwam deze keer niet verder dan 662. Zijn totaal lag op 1386 en dat was net iets meer dan Ger die op 1380 uitkwam. Tim Urban pakte de derde plaats met 1285, terwijl Piet van Dam deze keer tevreden moest zijn met de vierde en laatste plaats (1257).
In de eerste klasse was Anita Knape opnieuw een maatje te groot voor de anderen. Terwijl Anita via 623 en 629 uitkwam op 1252, moest Henk Knape anderaal het onderspit delven (1207). Bart nam de derde plaats voor zijn rekening en gooide een totaalscore van 1184. Bij Jetty v/d Berkt wilde het vanavond helaas niet lukken en eindigde op 1084. Ook Flip Tool had niet bepaald de goede vorm en had met 44 er wel een hele lage score tussen zitten. Flip eindigde de avond op 1039.
Henk Wolters was in de tweede klasse deze keer de beste. Na 605 en 568 had hij een totaalscore van 1173. De tweede plaats was voor Alie van Elk die Sylvia Terwijn net te slim af was. Via 560 en 538 eindigde Alie op 1098, terwijl Sylvia 547 en 548 gooide en daarmee wel erg constant was. Lya Wolters eindigde als vierde en wist als laatste in de duizend te eindigen (1056). Ton v/d Berkt wist deze keer helaas geen 140-score te gooien. Hij eindigde op een score van 974 en dat betekende voor hem de vijfde plaats. Joop Dool gooide op de laatste sjoelavond van 2011 een eindscore van 922. Clara Broné sloot met 892 de rij in de tweede klasse.
Van de drie nieuwelingen deed Saskia het meteen al erg goed met 941 en zou daarmee in tweede klasse al meteen goed hebben meegedaan. Lida bracht het tot een score van 799 en het eindresultaat van Jacqueline was 716.
Kijk voor de tussenstand in de tweede periode op de website van Vijf Voor Almerewww.sjoeleninalmere.nl
Sjoelvereniging Vijf Voor Almere is altijd op zoek naar nieuwe leden. Dus als u op zoek bent naar een leuk tijdverdrijf op de maandagavond dan is het sjoelen misschien ook iets voor u. Vijf Voor speelt haar clubcompetitie in Kerkcentrum De Lichtboog, Klokkeluiderstraat 10 in Almere-Stad. We beginnen elke maandagavond om 20.00 uur. Voor meer informatie kunt u bellen met Sandra Stoelhorst, tel. 5372266 of neem eens een kijkje op onze websitewww.sjoeleninalmere.nl . Voor algemene informatie over het sjoelen kunt u kijken opwww.sjoelsport.nl
Dit artikel is voor het laatst aangepast op: 20 december 2011