kies plaats
zoek dichtbij
De informatie op deze pagina wordt u aangeboden in samenwerking met
Wij werken samen met:

Bulldogs verliest thuis van Rush

ALMERE - In een harde, maar sportieve wedstrijd hebben de Almeerse rugbyers van Bulldogs zondag hun meerdere moeten erkennen in de Schager rugbyclub Rush. Na het laatste fluitsignaal prijkte 6-12 op het scorebord.

In de thuiswedstrijd won Rush al met 22-12. Zeker van de winst waren de rugbyers uit Schagen echter allerminst. De Almeerders boden flinke weerstand.

Bulldogs liet er geen gras over groeien en viel op volle kracht aan. De defensie van Rush was wakker en hield stand. Een penaltykick wegens offside inkomen van een Rush speler leverde voor de thuisclub een scoringskans op in de 13e minuut. Fullback Marco Coblenz schoot de penalty strak door de palen en bracht zijn club op 3 punten voorsprong. Enkele minuten later een soortgelijke situatie met een penaltymogelijkheid voor Bulldogs. Coblenze miste tot opluchting van de Schager spelers. Dit was wel een kantelpunt in de wedstrijd. Rush was onder de druk blijven rugbyen en vertrouwde op de eigen kwaliteiten.

Na ongeveer 20 minuten veranderde het beeld van de wedstrijd. De eerste echte aanval van Rush werd gestopt op 5 meter van de doellijn. De ingreep leverde een line-out voor Rush op. Robert Verschoor ving de bal en via Joeri Quax vloog de bal de driekwartlijn in. Dennis Visser zag een mogelijkheid en benutte deze om een try te scoren. Raymond Verschoor schoot de conversie raak en Rush stond met 3-7 voor. Deze voorsprong werkte als Haarlemmer olie. Bij Rush ging alle gesmeerder lopen.

Na een half uur spelen kreeg Rush een line-out na een freekick. Na een driving maul drukte Rush-captain Johan Kruger de bal achter de lijn. Vanaf de zijkant was de conversie voor Raymond Verschoor te lastig en bleef het 3-12.

De tweede helft groeiden de Bulldogs in de wedstrijd. Rush hield wel overwicht, maar de Almeerders kwamen nadrukkelijk terug tot in het 22 metergebied van de Schagenaren.

Marco Coblenz besloot om de penalty op de palen te kicken om zo het gat te verkleinen. Hij scoorde 3 punten voor de Almeerders en bracht zijn team met 6-12 terug in de wedstrijd. Het spande erom, maar uiteindelijk bleef de 6-12 op het scorebord staan. De ontlading was groot bij de Schagenaren.

Email
Reageer op dit artikel. 0
reacties
Houd mij op de hoogte van alle nieuwe reacties op dit artikel
Houd mij maximaal 1x per dag op de hoogte van nieuwe reacties op dit artikel
Bedankt voor je reactie
Je reactie wordt getoond zodra je op de bevestingslink hebt geklikt in de e-mail die wij je sturen.
Bedankt voor je reactie
De redactie is op de hoogte gebracht van de klacht.
Bedankt voor je reactie
Je reactie is nu te zien bij het artikel.
Bevestig je reactie

Help ons de kwaliteit van de reacties goed te houden; vul hieronder jouw gegevens in. Of log in als je een dichtbij.nl account hebt.

Facebook Twitter
Naam
E-mailadres Je e-mailadres wordt niet op de site getoond.
Ik ga akkoord met de algemene voorwaarden

Je reactie wordt getoond zodra je op de bevestigingslink hebt geklikt in de e-mail die wij je sturen.

Login op dichtbij.nl

Vul hieronder je gebruikersnaam en wachtwoord in om in te loggen op dichtbij.nl Of maak een profiel aan en plaats voortaan moeiteloos je berichten

Gebruikersnaam
Wachtwoord Wachtwoord vergeten? Klik hier.

Je reactie wordt getoond zodra je op de bevestigingslink hebt geklikt in de e-mail die wij je sturen.

Dit is niet ok

Deze functionaliteit is alleen beschikbaar als je ingelogd bent en je een geldig e-mailadres hebt ingevuld en deze bevestigd hebt. Inloggen kan hiernaast, of:

  • klik hier om een e-mailadres aan je profiel toe te voegen of om een nieuwe bevestigings e-mail aan te vragen.
  • klik hier om je te registreren
Plaats je eigen sportverslag
Heb je nog geen account? Registreer
Wachtwoord vergeten? Klik hier
Facebook Twitter
aanmelden nieuwsbrief

Klik hier voor meer informatie en
voorbeelden van de gratis nieuwsbrieven

Agenda

Meer agenda

vacatures

meer vacatures

naar bovennaar bovennaar boven
 
Privacy
Een site van Telegraaf Media Nederland