kies plaats
zoek dichtbij
Wij werken samen met:

Leger des Heils trakteert op warme soep

ALMERE - Het Leger des Heils viert in 2012 zijn 125-jarig bestaan. De landelijke aftrap van de landelijke Leger des Heilsfestiviteiten vindt zaterdag 28 januari plaats in het centrum van Almere, de plaats waar het Hoofdkwartier van het Leger des Heils is gevestigd.

Om de start van dit jubileumjaar te vieren, trakteert de organisatie het Nederlandse publiek zaterdag op een kopje warme soep. Al 125 jaar is soep namelijk één van de praktische pijlers onder het werk van het Leger des Heils en ook nu staat de combinatie 'soup, soap and salvation' nog steeds centraal. In Almere Citymall ontvangt burgemeester Annemarie Jorritsma van commandant Hans van Vliet, landelijk leider van het Leger des Heils, zaterdag de eerste kop soep.

De Amsterdam Staff Band van het Leger des Heils zorgt voor een muzikaal tintje. Almere is één van de ongeveer 35 locaties in Nederland waar het winkelend publiek kon genieten van warme soep. De andere locaties zijn te vinden op www.legerdesheils.nl.

Symbolisch bedanken

'Door het trakteren van een kopje soep willen we het Nederlandse publiek symbolisch bedanken voor de enorme en blijvende steun aan onze organisatie. En daar iets voor teruggeven, in de vorm van een jaar lang lokale en buurtgerichte festiviteiten waarmee we de mensen verbinden. En natuurlijk willen we ook zelf als Leger des Heils een groots feest vieren', aldus de organisatie.

Het uitdelen van soep is het begin van een reeks activiteiten die het Leger des Heils ter gelegenheid van zijn jubileum organiseert. Het komende jaar staan onder meer een Warme Truiendag, een Jubileumweekend en vele landelijke en lokale activiteiten op de agenda.

125 jaar dienstverlening125 jaar geleden, op 8 mei 1887, hield het Leger des Heils zijn eerste Nederlandse evangelisatiebijeenkomst in de Amsterdamse Pijp. In de jaren erna groeide de dienstverlening sterk en werd het Leger op steeds meer terreinen actief. Inmiddels werkt het Leger des Heils in bijna 125 landen over de hele wereld. Anno 2012 telt Leger des Heils in Nederland meer dan dan 5.500 professionals en bijna 6.000 vrijwilligers: stuk voor stuk mensen die met passie zorg verlenen aan mensen die geen helper hebben.

Email Reageer op dit artikel. 2
2 REACTIES TOT NU TOE
Maxi
|  26 dagen geleden  |
reageer
niet ok
Laten ze eerst maar goed voor de ouderen zorgen in buiten haeghen verzorgings huis daar gaat het helemaal niet goed met de ouderen en echt schoon is het er ook niet.
drilboor
|  26 dagen geleden  |
reageer
niet ok
Ik werk er al jaren, voor ons niks geen soep, alleen maar bezuinigingen......
reactie verwijderen?

Jouw reactie wordt na publicatie beoordeeld door onze redactie. Het e-mailadres wordt niet getoond. De redactie behoudt zich het recht voor om reacties te verwijderen c.q. aan te passen. Lees hier onze gebruikersvoorwaarden.

(u kunt deze service te allen tijde stopzetten door op de link in het e-mailbericht te klikken)

Heb je nog geen gebruikersprofiel?
Gebruikersnaam:

Wachtwoord:

Wachtwoord herhalen:
Ben je al geregistreerd?
Gebruikersnaam:

Wachtwoord:
Twitter Facebook
Deze functionaliteit is alleen beschikbaar als je ingelogd bent en je een geldig e-mailadres hebt ingevuld en deze bevestigd hebt. Inloggen kan hiernaast, of:
  • klik hier om een e-mailadres aan je profiel toe te voegen of om een nieuwe bevestigings e-mail aan te vragen.
  • klik hier om je te registreren
Plaats je eigen nieuwsbericht
nieuwsbrief aanmelden / wijzigen

Klik hier voor meer informatie en
voorbeelden van de gratis nieuwsbrieven

Agenda

Meer agenda

vacatures

meer vacatures

naar bovennaar bovennaar boven
 
Een site van Telegraaf Media Nederland