ALMERE- Nog even en het is alweer 1 januari 2012, de dag dat de 29e Nieuwjaarsduik wordt gehouden op het surfstrand in Almere Haven. Om 12.00 uur klinkt het startschot voor de sportievelingen die een duik willen nemen.
De kantine van Windsurf Vereniging Almere Centraal staat weer open om zich te 'verkleden' en na afloop van de duik een heerlijke kom snert te eten, gesponsord door de Unox. Unox is dit jaar de nieuwe sponsor die er voor zorgt dat de innerlijke mens weer warm word gehouden na een koude duik. Ook worden de inmiddels welbekende Unox-mutsen uitgedeeld.
De duik is een gratis jaarlijks evenement in Almere Haven. Iedereen is van harte welkom: duikers en toeschouwers. De duik kan door iedereen genomen worden mits gezond zijn en vrij van hartklachten. Kleine kinderen mogen meedoen onder begeleiding van een ouder. De kinderen moeten wel een zwemdiploma hebben.