kies plaats
zoek dichtbij
De informatie op deze pagina wordt u aangeboden in samenwerking met
Wij werken samen met:

Finale Jonger Oranje Talentendagen

AMSTERDAM - AMSTERDAM - Ronald McDonald Centre Only Friends in Amsterdam vindt zondag 5 juni de finale plaats van de Jonger Oranje Talentendagen.

Meer dan 300 voetbaltalenten, die afgelopen maanden door onder andere AZ, PSV, FC Utrecht, SC Heerenveen en Sparta Rotterdam zijn gescout voor de acht regioteams, komen in de hoofdstad bij elkaar om te strijden voor het officieuze Nederlands kampioenschap maar vooral voor een plek in Jonger Oranje.

Jonger Oranje

De Jonger Oranje Talentendagen zijn gericht op voetballertjes van 6 tot en met 12 jaar. Zij dromen allemaal van een carrière als profvoetballer. Tijdens de acht Jonger Oranje Talentendagen hebben de bijna 2.000 deelnemers een geweldige dag gehad maar maakten ze bovendien kans op een plek in het regioteam en een stage bij de meewerkende profclub. Jonger Oranje is het talententeam van Nederland dat een seizoen lang tegen profclubs speelt en deelneemt aan internationale toernooien. De afgelopen jaren zijn inmiddels 20 spelers van Jonger Oranje naar een profclub overgestapt.

Programma

Zondag 5 juni zal op het prachtige Ronald McDonald Centre Only Friends (Sportpark De Weeren 5, Amsterdam) de finale worden gespeeld. Er wordt in drie leeftijdscategorieën gespeeld: Onder 9 jaar, Onder 11 en Onder 13. Het programma start om 10.00 uur met het voorstellen van de acht regioteams en de scouts van de aanwezige profclubs AZ, PSV, FC Utrecht, SC Heerenveen, Sparta Rotterdam, Vitesse, Almere City FC en NEC/FC Oss. Om half elf beginnen de wedstrijden. Rond 17 uur is bekend welke regio per leeftijdscategorie kampioen van Nederland is en welke in totaal 38 toptalenten komen seizoen in de drie Jonger Oranje teams gaan spelen.

Ronald Mc Donald Centre Only Friends is maatschappelijk partner van Jonger Oranje. Tijdens de finaledag zullen er diverse activiteiten zijn om geld te werven voor het goede doel. Zo zullen alle deelnemers en bezoekers ? 1.- entree dienen te betalen, is er een grote loterij met prachtige prijzen en zal balkunstenaar Soufiane Touzani een demonstratie geven waarna SoccerID ouderwets met de pet zal rondgaan.

Email
Reageer op dit artikel. 0
0 REACTIES TOT NU TOE
Houd mij op de hoogte van alle nieuwe reacties op dit artikel
Houd mij maximaal 1x per dag op de hoogte van nieuwe reacties op dit artikel
Bedankt voor je reactie
Je reactie wordt getoond zodra je op de bevestingslink hebt geklikt in de e-mail die wij je sturen.
Bedankt voor je reactie
De redactie is op de hoogte gebracht van de klacht.
Bedankt voor je reactie
Je reactie is nu te zien bij het artikel.
Bevestig je reactie

Help ons de kwaliteit van de reacties goed te houden; vul hieronder jouw gegevens in. Of log in als je een dichtbij.nl account hebt.

Facebook Twitter
Naam
E-mailadres Je e-mailadres wordt niet op de site getoond.
Ik ga akkoord met de algemene voorwaarden

Je reactie wordt getoond zodra je op de bevestigingslink hebt geklikt in de e-mail die wij je sturen.

Login op dichtbij.nl

Vul hieronder je gebruikersnaam en wachtwoord in om in te loggen op dichtbij.nl Of maak een profiel aan en plaats voortaan moeiteloos je berichten

Gebruikersnaam
Wachtwoord Wachtwoord vergeten? Klik hier.

Je reactie wordt getoond zodra je op de bevestigingslink hebt geklikt in de e-mail die wij je sturen.

Dit is niet ok

Deze functionaliteit is alleen beschikbaar als je ingelogd bent en je een geldig e-mailadres hebt ingevuld en deze bevestigd hebt. Inloggen kan hiernaast, of:

  • klik hier om een e-mailadres aan je profiel toe te voegen of om een nieuwe bevestigings e-mail aan te vragen.
  • klik hier om je te registreren
Plaats je eigen nieuwsbericht
Heb je nog geen account? Registreer
Wachtwoord vergeten? Klik hier
Facebook Twitter
aanmelden nieuwsbrief

Klik hier voor meer informatie en
voorbeelden van de gratis nieuwsbrieven

Agenda

Meer agenda

vacatures

meer vacatures

naar bovennaar bovennaar boven
 
Privacy
Een site van Telegraaf Media Nederland