REGIO |
08 december 2011
|
reageer
|
Door Almere Vandaag
ALMERE - FNV Bondgenoten (FNV) gaat naar aanleiding van de petitie die werknemers van Albert Heijn baas Weernekers zaterdag hebben aangeboden, een brief sturen naar de supermarkteigenaar om aan te sturen op een gesprek.
"Zo’n 50 werknemers hebben de petitie aangeboden", vertelt Arie van der Pijl van FNV. "Ze gaven aan de klachten niet te herkennen maar deze wel te willen onderzoeken."
Van der Pijl is daar niet geheel zeker van. "Er zijn nu geluiden dat degenen die de petitie hebben aangeboden te horen krijgen ’je contract wordt niet verlengd’. Verder zou Weernekers hebben gezegd dat ze niet op alle punten willen ingaan."
De FNV gaat deze week een brief sturen. "We geven Weernekers tot 16 januari om met ons om de tafel te gaan, dat is ruimschoots de tijd. Als dat niet gebeurt, gaan we ons beraden op andere stappen."
"Dit gaat ons niet in de koude kleren zitten", vertelt Robert Kramer van Weernekers. "We gaan de petitie nu inventariseren. De werknemers die de petitie hebben aangeboden hoeven, als ze goed functioneren, niet bang te zijn voor het niet verlengen van hun contract. We willen zeker met de medewerkers in gesprek gaan over veranderingen."